WIRTUALNA KAWA

Nie chcesz kupować „kota w worku”? Masz pytania związane z QuickWin Zone lub po prostu chcesz mnie poznać i zobaczyć, czy pojawi się chemia?

Spotkajmy się na Wirtualnej Kawie (@Kawie) 🙂

Podczas 30-40 minutowego spotkania będziesz mieć okazję porozmawiać ze mną o QuickWin Zone, o moim doświadczeniu, podejściu, metodach, którymi pracuję. Dzięki temu przekonasz się czy to właśnie ja jestem osobą, która nie tylko pomoże Ci rozwiązać problem ale także która do Ciebie pasuje jeśli chodzi o sposób funkcjonowania.

Rozmowę odbędziemy przez telefon, Meeta lub Skype – ustalimy to mailowo. 

Jak przygotować się do Wirtualnej Kawy?
  1. Poznaj mnie lepiej – poczytaj o mnie na tej stronie, na magdalenarobak.pl, a także w mediach (Linkedin, Facebook, YouTube). Dzięki temu zobaczysz, w jaki sposób komunikuję się, na co zwracam uwagę, jak działam. 
  2. Sprawdź, czy sytuacja, którą chcesz naprawić należy do podstawowych tematów objętych QuickWin Zone (tematy znajdziesz na głównej stronie). Może być tak, że jest blisko, ale nie „w punkt” – nasza rozmowa pomoże także wyjaśnić, czy jest to sytuacja, w której mogę Ci pomóc. 
  3. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne we współpracy z trenerem, doradcą. Znajdź 3-4 kluczowe elementy, na które zwracasz uwagę: te, których oczekujesz i te, które są niepożądane. Dzięki temu podczas rozmowy zobaczysz, czy odpowiadam na Twoje oczekiwania.
  4. Zastanów się jakie 3-4 kluczowe pytania chcesz mi zadać. Możesz też wysłać je w ramach zamówienia Wirtualnej Kawy 🙂
  5. Zamów Wirtualną Kawę 🙂

Odpiszę na Twoją wiadomość w ciągu 3 dni z propozycją 2-3 terminów na spotkanie. 

Pamiętaj proszę, że wysyłając wiadomość w celu umówienia się na Wirtualną Kawę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i ew. inne dane, które zawrzesz w mailu) na potrzeby naszego kontaktu w celu zaplanowania i przeprowadzenia Wirtualnej Kawy. Jeśli nie chcesz udostępniać swoich danych – nie wysyłaj maila (uniemożliwi to oczywiście mój kontakt z Tobą). Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Więcej informacji o przetwarzaniu przeze mnie danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności i przetwarzania danych osobowych.

SYTUACJE, W KTÓRYCH WSPIERAM LIDERÓW: